Nabídka ze slavného Bayernu Mnichov? Tecl vyhodnotil, že mu bude líp zůstat ve Slavii

Dvaatřicetiletý útočník pražské Slavie Stanislav Tecl odmítl nabídku slavného Bayernu Mnichov a vyhodnotil si, že mu bude lépe, když zůstane v Edenu. V rozhovoru pro iDnes.cz přiznal, že měl v létě na stole nabídku do rezervního týmu úřadujícího šampiona Bundesligy.

Nabídka ze slavného Bayernu Mnichov? Tecl vyhodnotil, že mu bude líp zůstat ve Slavii

Do Allianz Areny lákal několikanásobného českého střelce trenér brankářů Jaroslav Drobný. Tecl byl spojován s odchodem do zahraničí i během tohoto zimního přestupového okna, avšak i tentokrát vyjádřil loajalitu vršovickému klubu. Není taktéž žádným tajemstvím, že pro něj šéf sešívaných Jaroslav Tvrdík chystá místo i po konci hráčské kariéry.

„Velká pocta, udělalo mi to radost. Ale zůstat ve Slavii mi dávalo větší smysl,“ nechal se slyšet Tecl v rozhovoru pro iDnes.cz. Ve svých dvaatřiceti letech to byla možná jedna z posledních možností podívat se za hranice, ale i tak vykázal loajalitu vůči Slavii. Jednou z možností měla být i anabáze v Číně.

Svou roli mohla sehrát i dobrá forma během podzimu, která Slavii pomohla k druhému místu v tabulce FORTUNA:LIGY. Tecl se na výsledcích podílel devíti vstřelenými brankami a třemi asistencemi.