Asi nebudeme hrát na nějakou velkou krásu, hlásí již v předstihu nejzkušenější hráč Zlína

I když oslaví Václav Procházka na konci probíhajícího ligového ročníku už devětatřicáté narozeniny, což z něj dělá jednoho z nejstarších hráčů FORTUNA:LIGY, vytížení na zlínské Letné má pořád více než slušné.

Asi nebudeme hrát na nějakou velkou krásu, hlásí již v předstihu nejzkušenější hráč Zlína

Nic by se na tom podle všeho nemělo měnit ani po nástupu nového trenéra Pavla Vrby, se kterým slavil současný kolega Filla, Vukadinoviče, Reitera i Hrubého v roce 2012 plzeňský titul.

"Hned po jeho prvních slovech v kabině se mi vybavilo všechno, co jsme slýchávali v Plzni. Dlouho jsem se s ním nepotkal, ale je pořád stejný, emotivní, hodně prožíval už první přátelák. Myslím, že se nezměnil. Jeho způsob vyjadřování i to, jak působí na tým, jsou pořád podobné," ozřejmil v interview pro aktualne.cz bývalý stoper Boleslavi, Baníku i Ankarasporu.

Ševce, kteří se loučili s ligovým podzimem čtyřmi prohrami v řadě, však nečeká lehké jaro. Dvanáct získaných bodů je totiž přikovalo k předposlední pozici a tým z Baťova města bude mít co dělat, aby udržel prvoligový status i pro příští soutěžní ročník 2023/2024.

"Asi nebudeme hrát na nějakou velkou krásu, prostě potřebujeme body a k tomu se musíme dopracovat hrou, kterou tady trenér Vrba nastolil od prvního dne. A určitě v ní jsou prvky, které znám z historie. Hodně se chce zaměřit i na obranu. Už z ní pramení rozehrávka, kterou požaduje už od beků a od gólmana. Na tom budeme hodně pracovat," avizoval exreprezentant, jehož mužstvo remizovalo na Malta Cupu se Spartakem Trnava a 17. ledna narazí na Sandhausen.

Tourého už Teplice vrátily zpět do Varů, Jarošík nyní zkouší Huška a makedonského útočníka z Robotnički Skopje