Transferový boulevard: Kladiváři se nechtějí vzdát Antonia, Aubameyang se chce vrátit do Barcy

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Kladiváři se nechtějí vzdát Antonia, Aubameyang se chce vrátit do Barcy

TalkSport: Manchester United a Chelsea přemýšlejí o možnosti podpisu pětadvacetiletého pravého obránce Southamptonu Kylea Walkera-Peterse.

AS: Třiatřicetiletý gabonský útočník Pierre-Emerick Aubameyang chce opustit Chelsea a vrátit se do Barcelony. 

Record: Tottenham je blízko podpisu dua Pedro Porro a Marcus Edwards ze Sportingu Lisabon, Danielu Levymu se liší s portugalským klubem o zhruba pět milionů eur.

Telegraph: Tottenham se rozhodl nevyužít opci ve smlouvě brazilského útočníka Lucase Moury a bývalý brazilský reprezentant tak v červnu v Londýně skončí. 

Mail: Marseille odmítlo první nabídku Aston Villy na třiadvacetiletého záložníka Mattea Guendouziho. Tento v minulosti působil pod Unaiem Emerym v Arsenalu.

TV2: Liverpool a Brentford sondují možnosti ohledně podepsání útočníka FC Nordsjælland Andrease Schjelderupa, jež v této sezoně nastřílel 11 branek v 17 zápasech. 

Reuters: Wolves mají zájem podepsat třiatřicetiletého brazilského středního obránce Felipeho z Atlétika Madrid, španělský klub by si jako náhradu představoval  Caglara Soyuncu z Leicesteru.

Athletic: West Ham se nehodlá vzdát služeb útočníka Michaila Antonia a odmítá případnou nabídku zajímajícího se Wolverhamptonu, naopak Kladiváři sami usilují o podpis dvaadvacetiletého senegalského obránce Amiensu Formose Mendyho.