Moshiri odpovídá kritikům: Lampard má plnou důvěru

Majitel Evertonu Farhad Moshiri dostal v posledních dnech od fanoušků několik dopisů se stížností na aktuální situaci v klubu. Hlavním tématem bylo setrvání Franka Lamparda na lavičce Toffees.

Moshiri odpovídá kritikům: Lampard má plnou důvěru

Everton nevyhrál v posledních osmi zápasech, vypadl z FA Cupu a v Premier League se dostal na sestupovou osmnáctou pozici. V Goodison Parku to tak pořádně vře a fanoušci chtějí vyvodit důsledky.

I proto majiteli Evertonu Fahradu Moshirimu přišlo několik dopisů s jasným vzkazem. Vyjádřit se měl k jejich obavám o budoucnost klubu. Moshiri ale zatím nehodlá vyvozovat žádné důsledky.

"Věřím v práci, kterou odvádí nejen náš manažer, ale i náš fotbalový ředitel Kevin Thelwell a celé naše představenstvo," odpověděl dle agentury AFP fanouškům klubu.

Frank Lampard tak má momentálně plnou důvěru a jeho odchod se nechystá. Moshiri nicméně doufá, že brzy dojde k obratu k lepšímu. "Jsem si jistý, že máme šikovné, zkušené a plně soustředěné profesionály na všech úrovních klubu. Shodli jsme se na tom, že naše současná pozice se musí zlepšovat a že se bude zlepšovat. Chceme lepší Everton, to ale dokážeme jen konstruktivním a pozitivním způsobem," dodal Moshiri.

Před klíčovým duelem se Southamptonem ale fanoušci Toffees přesto plánují protest a je otázka, jak to bude v ochozech Goodison Parku vypadat.