Útočník Juliš by měl vyměnit Spartu za Ibizu, Sáčka pro změnu vábí Vrba

Útočník Lukáš Juliš je na odchodu z pražské Sparty do Uniónu Deportiva Ibiza. Podle španělského listu AS by měl osmadvacetiletý fotbalista v brzké době podepsat s druholigovým klubem smlouvu. Odchod by se měl týkat i jeho spoluhráče Michala Sáčka, o kterého jeví zájem trenér Pavel Vrba. 

Útočník Juliš by měl vyměnit Spartu za Ibizu, Sáčka pro změnu vábí Vrba

Juliše čeká první zahraniční angažmá. Dosud hrál jen za Spartu a hostoval v Bohemians 1905 a Olomouci. V dresu letenského celku na podzim nastoupil do osmi ligových zápasů a dal jeden gól.

Lukáš má v nejvyšší soutěži bilanci 108 utkání a 30 branek. V roce 2014 vyhrál se Spartou ligu a pohár. Ibiza je poslední v tabulce a čeká ji boj o udržení.

Odchod z Letné by se mohl týkat také Michala Sáčka, po kterém naopak hází očkem trenér Zlína Pavel Vrba. Ten svůj úmysl dokonce potvrdil v nedávném rozhovoru pro sport.cz. „Sáček je pro mě velice kvalitní střední záložník nebo podhrotový hráč. Nebránil bych se tomu (aby přišel)." 

Pokud by k tomuto přesutpu došlo, stal by se Michal třetí posilou aktuálně patnáctého celku tabulky Foruna:ligy. Ševci již do svých řad získali Libora Kozáka či Filipa Balaje, vědí však, že v boji o záchranu bude nutná každá pomoc.