Je to teď, nebo nikdy! apeluje Conte na vedení Spurs a hrozí odchodem

Než se Antonio Conte chopil kormidla Tottenhamu, měl několik podmínek. Jednou bylo, že mu budou přislíbeny finanční prostředky, a druhou, že všichni udělají maximum, aby klub ze severu Londýna mohl bojovat o trofeje. Teď je třeba tyto body začít plnit.

Je to teď, nebo nikdy! apeluje Conte na vedení Spurs a hrozí odchodem

Kohoutům náleží v tabulce Premier League pátá příčka a herní obraz není takový, jaký si fanoušci či sám trenér Conte představovali. Chyba je údajně v kvalitě, kterou má konkurence vyšší, a aby se jí Spurs mohli rovnat, potřebují posilovat.

„Musíme a pokusíme se něco udělat,“ informoval Conte reportéry ze stanice Sky Sports. „Náš kádr je stále poměrně úzký a některé pozice můžeme pořád zlepšit. Je třeba s tím dělat něco teď, dokud je čas,“ apeloval na vedení klubu, od něhož očekává nějakou reakci.

„Potřebujeme investovat do kádru a do budoucnosti. Máme zde nějaké hráče s velkým potenciálem, jako jsou například Bentancur a Kulusevski, ale potřebujeme ještě více. I naše konkurence se neustále zlepšuje a my musíme dělat totéž,“ přidal.

Pokud by mu vedení nevyhovělo, pak by to pro něho bylo signálem, že jeho služby nejsou potřeba. „Když jsem sem přicházel, vedení mi slíbilo, že jsme na jedné vlně. Kdybychom nebyli, ani bych tuto práci nevzal. A pokud jednou ucítím, že mě organizace či hráči nepotřebují, pak odstoupím. Doposud však máme na čem pracovat a vím, že naše práce potřebuje čas,“ dodal Conte.