Chelsea chce podobně jako Liverpool mladé eso z PSV

PSV Eindhoven by v krátké chvíli mohl přijít o druhého nadějného ofenzivního hráče. Po Codym Gakpovi má být na odchodu i Noni Madueke. Ten má v posledních hodinách jednat s londýnskou Chelsea. 

Chelsea chce podobně jako Liverpool mladé eso z PSV

Cody Gakpo na podzim zářil v dresu PSV Eindhoven, poté se prosadil i v nizozemském dresu na světovém šampionátu a ačkoliv o jeho služby výrazně stál Erik ten Hag s Manchesterem United, Gakpo nakonec zamířil na Virgilem van Dijkem do Liverpoolu.

Nyní by nizozemský celek mohl přijít o dalšího nadějného útočníka, s Chelsea totiž v posledních hodinách jedná dvacetiletý křídelník Noni Madueke. Podle SkySports se Nizozemci odchodu svého hráče nebrání, budou ale požadovat částku okolo dvaceti milionů eur.

Madueke měl v letošní sezóně zdravotní potíže, v posledních týdnech se ale opět dostává do formy. V přátelském utkání proti Rossoneri zaznamenal dvě branky, další gól přidal v poháru na hřišti Sparty Rotterdam.

Dvacetiletý Angličan strávil část své mládežnické kariéry v akademiích Tottenhamu a Crystal Palace, v roce 2018 se přestěhoval právě do Eindhovenu. Za momentálně třetí celek Eredivisie stihl odehrát padesát ligových zápasů s bilancí jedenácti branek a sedmi asistencí.