Manchester United nebude bránit Rashfordovi v odchodu. Požaduje za něj astronomických 100 milionů liber

Manchester United ještě bude mít v domácí soutěži co dělat, aby pronikl alespoň do první šestky. Navíc může za pár měsíců přijít i o svého hvězdného odchovance Marcuse Rashforda. Levně ho však v žádném případě neprodá.

Manchester United nebude bránit Rashfordovi v odchodu. Požaduje za něj astronomických 100 milionů liber

Rashford je součástí prvního týmu již od jarní části ročníku 2015/2016. Na ligový titul si však nikdy nesáhnul a v rámci domácích bojů získal pouze FA Cup, League Cup a Community Shield.

Byť u něj svítí na transfermarkt.com přibližná tržní hodnota 50 milionů liber (před třemi lety to bylo ještě o 20 milionů více), "Rudí ďáblové" vzkázali, že ho nehodlají pustit za méně než 100 milionů liber.

Šestadvacetiletý ofenzivní hráč možná bude chtít opustit divadlo snů na rudé straně Manchesteru po nevýrazné sezoně pod manažerem Erikem ten Hagem.

Everton byl obětí Palmerovy gólové show, Angličan při rekordním večeru vyrovnal Haalanda

Kupříkladu v Lize mistrů se mu během podzimu skórovat nepodařilo a závratná čísla nemá ani v samotné Premier League, v níž k tomuto datu udeřil sedmkrát a na kontě má jen dvě gólové přihrávky. Sám od sebe čekal mnohem více a fanoušci také.

Jak uvádí list The Mirror, pokud by chtěl reprezentant Albionu se šedesátkou mezinárodních startů změnit prostředí, vedení United by s ním nechtělo jít do sporu a v odchodu do zahraničí by mu nebránilo. To vše i přesto, že má na současné adrese dlouhodobou smlouvu až do léta 2028.

Dvacetinásobní mistři země to však případným zájemcům nijak neulehčí a pokud jeden ze současných symbolů týmu opravdu zmizí, za nízkou cenu to nebude. Ostrovní gigant totiž potřebuje získat finanční prostředky na další nákupy a úpravy stávajícího kádru, který podle všeho nemá na boj o prvenství.

Pokud by se však Manchester United rozhodl v létě realizovat velké transfery, určitě si bude muset pohlídat finanční pravidla Premier League.

Rudí ďáblové řeší budoucnost Lindelöfa a Martíneze. Navzdory častým absencím s nimi nadále počítají