Hlavně ať už je pryč. Manchester United naznačil, že cenovka za Antonyho nebude příliš vysoká

Přicházel s velkou slávou, ale svůj potenciál na Old Trafford nikdy nenaplnil. Nyní se všichni už nemohou dočkat, až bude pryč. Stane se tak nejspíše v létě a Rudí ďáblové už se nechali slyšet, že to případné zájemce nebude stát ani žádný velký balík. Konec Antonyho v Manchesteru United se tak kvapem chýlí ke konci.

Hlavně ať už je pryč. Manchester United naznačil, že cenovka za Antonyho nebude příliš vysoká

Jeho příchod z Ajaxu v létě 2022 za 95 milionů eur leží z velké části na bedrech trenéra Erika ten Haga. Ten měl možnost jej v nizozemském klubu vést a věřil, že by mu mohl být platný také na Ostrovech. Antony se však nedokázal aklimatizovat na Premier League a fanoušci či televizní experti jej označují za jeden z nejhorších nákupů Manchesteru United v historii.

Již během ledna se začaly objevovat zprávy, že by čtyřiadvacetileté pravé křídlo mohlo v létě klub opustit navzdory tomu, že v roce 2022 podepsalo kontrakt na pět let. Rudí ďáblové si jsou moc dobře vědomi, že tato investice bude vysoce ztrátová.

RUDÍ ĎÁBLOVÉ ŘEŠÍ BUDOUCNOST LINDELÖFA A MARTÍNEZE. NAVZDORY ČASTÝM ABSENCÍM S NIMI NADÁLE POČÍTAJÍ

Podle renomovaného italského novináře Rudyho Galettiho, který se odkazuje na zdroje blízké vedení klubu se má jednat o „přijatelnou cenu“, která nebyla zatím konkretizována. Manchester United si navíc uleví i na jeho mzdě, která ročně představovala 6 milionů liber.

V právě probíhající sezóně naskočil Antony do 33 zápasů napříč všemi soutěžemi a připsal si pouze 2 góly a stejný počet asistencí. Na pravém křídle dostává přednost Alejandro Garnacho, což zvyšuje pravděpodobnost, že brazilský legionář bude muset hledat herní vytížení na jiné adrese.

Foto: Manchester United FC