Rudí ďáblové řeší budoucnost Lindelöfa a Martíneze. Navzdory častým absencím s nimi nadále počítají

Uplynulé týdny rozvířily na Ostrovech debatu nad setrváním dvojice obránců na Old Trafford. Victor Lindelöf a Lisandro Martínez často absentují vinou zranění, což děsí nizozemského stratéga Erika ten Haga i směrem k další sezoně. Kouč by se možná nebránil transferům hráčů, jenže to vypadá, že s nimi bude muset nadále počítat. Spolumajitel United Sir Jim Ratcliffe vydal povel, aby hráči v létě neodcházeli.

Rudí ďáblové řeší budoucnost Lindelöfa a Martíneze. Navzdory častým absencím s nimi nadále počítají

Podle zprávy Football Insider má kouč Rudých ďáblů obavy, zda se zmiňované dvojici budou vyhýbat zranění. Pokud jim to zdraví dovoluje, jsou pro tým platnými oporami, ale četné absence se pak promítají do improvizace v defenzivě. Vliv mají pochopitelně i na výsledky.

V letním přestupovém okně se očekává, že početná skupina hráčů Old Trafford opustí a každý týden můžeme být svědky spekulací, kdo by se měl z Old Trafford stěhovat. Také jména Lindelöfa a Martíneze na seznamu figurovala, ale nový spolumajitel Sir Jim Ratcliffe se měl za hráče postavit.

Lindelöf je součástí Manchesteru United od roku 2017, kdy přišel z portugalské Benfiky. Švédský reprezentant zažívá na této adrese vzestupy a pády. Jeho herní schopnosti se trenérovi zamlouvají, ale klíčovou roli zastávat nemůže, neboť jej často limitují zranění. Podobně je na tom Martínez, který přišel v roce 2022 z Ajaxu.

Zmíněné duo by na Old Trafford mělo pokračovat, defenzivní řada i tak ale má doznat během léta zásadních změn. Na odchodu mají být jejich Jonny Evans, Harry Maguire a Raphaël Varane.

Foto: Manchester United FC