Ronaldův vzkaz rozvášnil fanoušky Manchesteru United! Vyřizuje si portugalská hvězda s klubem účty?

Fanoušci Manchesteru United jsou v pozoru. A může za to bývalá hvězda z Old Trafford Cristiano Ronaldo. Příznivce slavného anglického klubu zaskočilo načasování příspěvku portugalské hvězdy na sociálních sítích. Portugalec na sociální sítě napsal dvouslovný vzkaz "Šťastné dny." Trefil se ale přesně do okamžiku, kdy Chelsea vstřelil vítězný gól do sítě United v Premier League.

Ronaldův vzkaz rozvášnil fanoušky Manchesteru United! Vyřizuje si portugalská hvězda s klubem účty?

United v divokém šlágru na půdě Chelsea prohrávali 0:2, pak vedli 3:2, aby v dlouhém nastavení dvakrát inkasovali a prohrál 3:4. Sotva Blues začali slavit, zveřejnila legenda Manchesteru United příspěvek na sociálních sítích. Krátký Ronaldův popisek mluvil za všechno: "Happy days" v překladu "Šťastné dny." K tomu Portugalec přidal zelené srdíčko.

A fanoušci se začali přít o to, zda jde o nešťastné načasování příspěvku ze strany Ronalda. Nebo jde o úmysl, kdy si hráč jen po čase tak trochu vyřizuje účty s klubem, s kterým se nerozešel v nejlepším. "Miluji to načasování," smál se jeden z diskutérů. "Vysmívá se Ten Hagovi," domníval se další.

Ronaldo opustil Old Trafford v listopadu 2022 poté, co klub veřejně kritizoval v kontroverzním rozhovoru s Piersem Morganem. Portugalec obvinil trenéra i šéfy United z toho, že ho vyhnali z klubu. Hvězda tehdy uvedla, že jej manažer Ten Hag zradil.