Manchester United bude chtít být úspěšnější než Neapol. Pozorně sleduje kapitána Wolverhamptonu

Dvacetinásobní mistři Premier League z divadla snů na Old Trafford pozorně sledují herní progres kapitána Wolverhamptonu Wanderers Maxe Kilmana, který má mimochodem na kontě i pětadvacet startů za futsalový Albion.

Manchester United bude chtít být úspěšnější než Neapol. Pozorně sleduje kapitána Wolverhamptonu

Jak uvádí list The Times, United pátrají na hráčském trhu po novém středním obránci a v této sezoně 2023/2024 už nezpochybnitelnou oporu Wolves nejednou sledovali.

"Rudí ďáblové" zatím "Vlky" nekontaktovali, ale na Molineux Stadium pochopitelně ví, že je o jejich vytíženého borce zájem a pakliže mu udělí zelenou, potenciální zájemce je bude muset finančně přesvědčit.

Guardiola po hattricku chválí Fodena. Má neuvěřitelný čich na góly. Na hřišti si dělá téměř, co chce

Šestadvacetiletý fotbalista s ukrajinskými kořeny má totiž na stávající adrese platný kontrakt až do roku 2028, což dává Wolverhamptonu potřebnou vyjednávací sílu.

V loňském roce nedaleko Birminghamu nepochodila Neapol, která nabízela za šestadvacetiletého dlouhána 30 milionů liber (právě to je suma, která u něj v současnosti svítí na transfermarkt.com).

Bývalý mládežník Fulhamu, Maidenheadu či Gillinghamu v Premier League nikdy nenastupoval za nikoho jiného než právě za Wolverhampton. Pro manažera Garyho O'Neila je klíčovým mužem sestavy.

Porto má ve svých řadách ofenzivní klenot, po kterém lační Arsenal s Newcastlem