United v létě nepočítají se šesti hráči, Amrabata vrátí do Fiorentiny

Manchester United v létě chystá poměrně značnou čistku ve svém kádru. Smlouvu neprodlouží hned se šesti hráči včetně dvou bývalých francouzských hvězd a do italské Serie A se po neúspěšném hostování vrátí Sofyan Amrabat.

United v létě nepočítají se šesti hráči, Amrabata vrátí do Fiorentiny

Záložník Fiorentiny měl být pro Rudé ďábly značnou posilou, místo toho ale většinu sezony strávil na listině zraněných. United tak opci na trvalý přestup neuplatní a Amrabat se vrátí na Apeninský poloostrov.

Sir Jim Ratcliffe poté rozhodl, že smlouva nebude prodloužena hned šesti hráčům. Již delší dobu se ví o tom, že si nové angažmá bude hledat Anthony Martial. K němu se nyní přidává jeho krajan Raphael Varane, který podle Manchester Evening News novou smlouvu nedostane.

Stejně je na tom i další stoper, šestatřicetiletý Jonny Evans, který po svém návratu na Old Trafford odehrál několik dobrých zápasů, ani on se ale zdravotních problémů nevyvaroval.

Skončí také třetí brankář United Tom Heaton, jenž loni podepsal roční prodloužení. "Padák" je připraven také pro Brandona Williamse, který je už nyní na hostování v Ipswich Town. A odejde i Omari Forson, jehož smlouva se taktéž blíží ke konci.

Od porážky s Fulhamem na konci února odehrál v lize už jen osm minut a nevypadá to na to, že by od vedení klubu dostal nabídku nového kontraktu.