Hollywoodské hvězdy pomohly k dalšímu postupu. Wrexham si zahraje League One

Wrexham, který vlastní hollywoodské hvězdy Rob McElhenney a Ryan Reynolds, si v sobotu suverénním způsobem zajistil druhý postup v řadě. Účast v League One si tým z Walesu zajistil jednoznačnou výhrou 6:0 nad Forestem Green. Historický průlom oslavili i hvězdní majitelé. "Je to jízda," napsal na sociální síť X Reynolds.

Hollywoodské hvězdy pomohly k dalšímu postupu. Wrexham si zahraje League One

Od roku 2021, kdy McElhenney a Reynolds nevýrazný klub překvapivě koupili, pomohla jejich investice týmu vrátit se do pyramidy EFL a zároveň přinesla týmu celosvětové uznání prostřednictvím dokumentárního seriálu společnosti Disney.

Z Wrexhamu se především ve Spojených státech stal hit. Klub z boomu dokázal vytěžit maximum a na předsezonním turné po Severní Americe se utkal i s Chelsea a Manchesterem United. Svěřencům Phila Parkinsona se tak splnil sen, o kterém si mohou další hráči ze čtvrté nejvyšší anglické soutěže nechat jen zdát. 

Nyní celek ze severovýchodu Walesu čeká další posun. Dominantní výhra nad Forest Green a výsledky na ostatních stadionech zajistily Wrexhamu místo v League One. "Kdybyste mi před pár lety řekli, že budu brečet slzy radosti nad fotbalovým zápasem, který se koná v severním Walesu, pousmál bych se. To by mohl udělat jen Rob McElhenney," zmínil Raynolds svého společníka v příspěvku na sociální síti X. "Gratuluji týmu a jsem šťastný i za Roba. Tohle je jízda našich životů."

DEADPOOL TO DOKÁZAL, WREXHAM JE ZPÁTKY V LIZE!