V jihozápadním Londýně se zkouší probudit všemi způsoby. Chelsea může brzy prodat hned pět mladíků

V březnu a dubnu neporaženou Chelsea, kterou čeká za pár dní domácí střet s Evertonem, by mohla po této sezoně opustit celá řada mladých hráčů.

V jihozápadním Londýně se zkouší probudit všemi způsoby. Chelsea může brzy prodat hned pět mladíků
Manchester City si plácl s americkým supertalentem. Musí si na něj ale ještě hodně dlouho počkat

Šestinásobný šampion Premier League je nyní v tabulce až devátý a v posledních letech se marně snaží navázat na své úspěšné roky.

Jak uvedl portál football.london, další úpravy kádru manažera Mauricia Pochettina i pravidla finančního fair play by mohlo ze Stamford Bridge odvát během nadcházejícího léta až 11 fotbalistů.

Je zajímavé, že odliv zahrnuje i mladé pušky. Na odchodu z klubu mají být např. Conor Gallagher, Trevoh Chalobah, Ian Maatsen, Armando Broja a Lewis Hall. 

Trojlístek gólmanů, kteří jsou spojováni s letním příchodem na Stamford Bridge

Překvapivé se to zdá být zejména u čtyřiadvacetiletého středopolaře Conora Gallaghera. Ten sice v minulosti zažil hostovací pouť, jež ho zavedla do Charltonu, Swansea, West Bromwiche i Crystal Palace, nicméně v posledních dvou ročnících mu vytížení rozhodně nechybělo.

Čtyřiadvacetiletý středopolař přitom má s "Blues" smlouvu do léta 2025 hodnotově se blíží 50 milionů eur a v poslední době nic nenasvědčovalo tomu, že by se měl brzy ocitnout na transfer listině.

Ambiciózní londýnská značka by však ráda maximalizovala částku, jíž má stanovenou na příchody a dodržela by u toho pravidla. Prodej hráčů, kteří prošli akademií, se zdá být nejlepší způsob, jak tohoto cíle dosáhnout.

Saúdskoarabská mašina na výhry září i bez Neymara a stále se nevzdává ani Salaha