Dvojitý exodus z Chelsea do Realu? V Madridu větří, že by mohli z vytipovaných hráčů vymáčknout více

Real Madrid by mohl v létě využít laxního hospodaření londýnské Chelsea a zacílit na dvě její tváře. Podle španělského listu Defensa Central jsou předmětem zájmu Enzo Fernández a Marc Cucurella. Jednání by mohla selhat v otázce ceny, neboť Blues budou požadovat adekvátní sumu za jejich uvolnění.

Dvojitý exodus z Chelsea do Realu? V Madridu větří, že by mohli z vytipovaných hráčů vymáčknout více

Chelsea v posledních přestupových oknech rozhazovala peníze všemi směry a nové tváře do týmu lákala za astronomické sumy. Také platy hráčů nejsou zrovna nízké, což se odráží na číslech hospodaření londýnského obra.

Ten aktuálně čelí obavám z dodržení Finanční fair play. Po příchodu nových majitelů byla utracena již více než miliarda liber, ale na výsledcích se to neodrazilo. Chelsea vykazuje absenci v pohárové Evropě a také aktuální ročník Premier League dává zřetelné signály, že tomu tak bude i v další sezóně.

ZMĚNÍ BRAINTHWAITE ODSTÍN MODRÉ? MLADÝ STOPER Z GOODISON PARKU BY SE LÍBIL GUARDIOLOVI V MANCHESTERU

Pro udržení FFP by mohla být Chelsea nucena některé své akvizice prodat. Vedení Bleus by šlo rádo cestou uvolnění hráčů, se kterými do budoucna již nepočítá, ale možná bude muset sáhnout i dál. Jednat by se mohlo o hráče, které by mohla zajímavě zpeněžit a následně výrazně ušetřit i na jejich platech.

V případě Marce Cucurelly by mohla Chelsea zájem Realu Madrid vyslyšet, neboť sedmadvacetiletý španělský obránce příliš herního vytížení nemá. Citelnější ztrátou by pak byl odchod Fernándeze, kterého Blues pořizovali za 106,8 milionů liber v lednu roku 2023.

Foto: Chelsea FC