Transferový boulevard: United mají u Sommera konkurenci, Arsenal další zájemce o Cunhu, Spurs vybrali Pickforda

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: United mají u Sommera konkurenci, Arsenal další zájemce o Cunhu, Spurs vybrali Pickforda

Bild: Inter Milán a Bayern Mnichov hodlají konkurovat Manchesteru United v jeho snaze získat švýcarského brankáře Monchengladbachu Yanna Sommera. Tento má nicméně preferovat Anglii, kde se o něj zajímá i Arsenal.

Planeta Empoli: Everton si vyhlédl levého obránce Fabiana Parisiho z Empoli, ve snaze o jeho získání nicméně čelí konkurenci Neapole a Juventusu. 

Voetbal International: Southampton v létě nabízel 32 milionů eur za nizozemského útočníka Codyho Gakpa, který je po MS jedním z nejžádanějších fotbalistů na přestupovém poli.

Sport Express: Ředitel Neapole Cristiano Giuntoli prohlásil, že neexistuje žádná šance, že by jeho klub bych ochoten v zimě prodat Khvichu Kvaratskheliu, o kterého se mají intenzivně zajímají Liverpool a Newcastle

TeamTalk: Everton je v pokročilé fázi jednání s jedenadvacetiletým křídelníkem Anthonym Gordonem o prodloužení smlouvy a brzo oznámí podepsání nového kontraktu.

AS: Arsenal je vedle Evertonu, Wolves nebo Leedsu další z týmů, který se zajímá o třiadvacetiletého útočníka Atletica Madrid Marcuse Cunhu. Sportovní šéf Gunners zvažuje, že by jím nahradil zraněného Gabriela Jesuse, přičemž v úvahu přichází i půlroční hostování.

Gazzetta dello Sport: Tottenham si v itálii vyhlédl talentovaného devatenáctiletého středního obránce Atalanty Bergamo Giorga Scalviniho. Pokud nicméně budou chtít odrazit zájem Interu Milán, budou muset do Bergama poslat nabídku minimálně ve výši 40 milionů eur.

90min: Na užším seznamu Spurs v otázce dlouhodobého nahrazení Huga Llorise se má nacházet triumvirát gólmanů Jordan Pickford (Everton), Illan Messlier (Leeds) a Robert Sanchez (Brighton), přičemž Conte s Paraticim měli vybrat brankáře Evertonu jako prioritní cíl.   

BBC: Barcelona plánuje konkurovat Leedsu ve snaze o podpis talentovaného útočníka Standardu Lutych Nicolase Raskina.