Těšte se, čekají vás velké věci! láká fanoušky Jorginho na novou podobu Chelsea

Ačkoliv Todd Boehly není takovým bohatým vlastníkem, jako je například Mohammed Bin Salman, v jehož moci je Newcastle United, tak také plánuje utrácet ostošest. A to tak dlouho, dokud jeho tým nebude úspěšný.

Těšte se, čekají vás velké věci! láká fanoušky Jorginho na novou podobu Chelsea

Starosti fanoušků, zdali se ke kormidlu Chelsea postaví „nový Abramovič“, jsou tytam. Todd Boehly od prvního dne u moci dělá vše, co je v jeho silách, aby z Blues udělal nejúspěšnější tým v Anglii… Pravda, momentálně mu to sice nevychází, ale údajně se nehodlá zastavovat, dokud svého cíle nedosáhne. Blíže se o tom rozpovídal záložník Jorginho.

„Co je třeba přiznat, nikdy v životě jsem neviděl člověka s takovým zápalem pro úspěch, jako má Boehly. Z něho ten elán vyloženě srší. Chce mít to absolutně nejlepší mužstvo na světě, za což ho cením, protože jde příkladem ostatním majitelům fotbalových klubů. Fanoušci za jeho příchod musí být skutečně rádi,“ řekl Jorginho serveru Sky Sports. Zároveň poodhalil, že se pro něho na Stamford Bridge rýsuje nová smlouva.

„Každopádně jsem vděčný i za jeho volbu, že do týmu povolal trenéra Grahama Pottera. Je vidět, že to je ambiciózní člověk, který ví, co se od něho očekává a on ty nároky potom umí přenést na nás. Chápeme, že teď nehrajeme podle našich možností, ale slibuji vám, že se to už brzy změní. Jsme na začátku nové éry, která bude velkolepá. Těšte se, protože fakt bude na co,“ lákal Jorginho fanoušky na velké změny, které zahrnují jak bohaté přestupové investice, tak i výstavbu stadionu.

A aby nezůstlao jen u slov, prvním činem je podpis hvězdy Lipska Christophera Nkunkua. Ten stráví zbytek sezony ještě v Německu, načež se přesune na Stamford Bridge. Dohoda již byla uzavřena.