Haaland: Rivalita mezi mnou a Mbappém je stejná jako mezi Ronaldem a Messim

Éra hvězdného dua Ronaldo – Messi se blíží ke svému konci, ale už teď má dle výpovědi slavného norského střelce ve službách Manchesteru City adekvátní náhradu.

Haaland: Rivalita mezi mnou a Mbappém je stejná jako mezi Ronaldem a Messim

Prakticky už od roku 2008 se u moci světového žezla střídala dvě jména: Cristiano Ronaldo a Lionel Messi. Právě druhému zmíněnému nyní patřilo mistrovství světa, které svými výkony naprosto ovládl, ale stále se nemůžeme ubránit tomu faktu, že je hvězdě argentinské reprezentace již 35 let. I to je důvod, proč lidé smutní, jelikož vědí, že co nevidět éra značky LM10 pomalu skončí. 

Ke slovu se proto přihlásil slavný norský snajpr Erling Haaland, který všechny fanoušky utěšuje, aby nezoufali. Sám Erling totiž věří, že jsou jeho zkušenosti natolik pokročilé, aby jimi mohl konkurovat výše zmíněnému duu. A kdo ví, třeba ho i překoná.

„Nemusíte zoufat, že éra Messiho s Ronaldem končí, buďte šťastni, že tu nějaká byla. A abych řekl kompletní pravdu, já pevně věřím, že vůbec strádat nebudete, protože jsme tu teď já a Kylian Mbappé a naše rivalita je a bude úplně stejná,“ cítí sebevědomý dvaadvacetiletý útočník, jenž aktuálně vévodí tabulce střelců v Premier League.

„Každopádně se nesnažím porovnávat s ostatními. Nejsem druhý Ronaldo nebo tak něco, jsem první Haaland. Budu si psát vlastní příběh a pokusím se všechny překonat. A až budu mít po kariéře, tak se za ní ohlédnu a řeknu si, jak se mi to povedlo,“ sdělil Haaland pro Viaplay Football.