Transferový boulevard: Před Martinellim leží nový kontrakt, United loví gólmana, noví zájemci o Mac Allistera

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Před Martinellim leží nový kontrakt, United loví gólmana, noví zájemci o Mac Allistera

Daily Mail: Jednadvacetiletý útočník Arsenalu a Brazílie Gabriel Martinelli se chystá podepsat s Gunners prodloužení svého kontraktu, které mu zajistí zvýšení platu na 200 tisíc liber týdně.

AS: O 23letého argentinského záložníka Alexise Mac Allistera, vítěze mistrovství světa aktuálně působícího v Brightonu, se nově vedle Tottenhamu nebo Liverpoolu zajímají i Arsenal a Atletico Madrid. 

Correiro da Manha: Manchester United bude muset zaplatit výstupní klauzuli brankáře Porta Dioga Costy ve výši 65 milionů liber, pokud bude chtít 23letého portugalského reprezentanta na konci sezony podepsat. 

Football League World: Třiadvacetiletý útočník Blackburnu a Chile Ben Brereton Diaz, o kterého se dlouhodobě zajímá třeba Fulham, Bournemouth nebo Wolves,  pravděpodobně zůstane v lednu v Ewood Parku a přestup o soutěž výše hodlá realizovat až v letním přestupovém okně.

Voetbal News: Leeds si vyhlédl jedenadvacetiletého záložníka Standardu Liege Nicolase Raskina, přičemž hráč má mít o přestup do Anglie zájem.

Gazzetta dello Sport: Dalšími dvěma obránci spojovanými s Tottenhamem jsou levý bek Jesus Vazquez z Valencie, o které mají Spurs sdílet zájem s s Leedsem a Interem a střední obránce Atalanty Bergamo Giorgio Scalvini.

SkySports: Osmadvacetiletého Belgického záložníka Leicesteru Dennise Praeta z Leicesteru si jako lednovou přestupovou prioritu vyhlídl šéf Turína Ivan Juric.

Calciomercato: Vysoce poptávaný střední obránce Interu Milán Milan Skriniar, který je přestupovým cílem mimo jiné Manchesteru United,, Tottenhamu nebo Newcastlu je podle italských  novinářů nakloněn podpisu nové smlouvy s Nerazzuri.