Transferový boulevard: Newcastle loví gruzínského Messiho, Wolves chtějí Isca, Rabiot nechce do Anglie

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Newcastle loví gruzínského Messiho, Wolves chtějí Isca, Rabiot nechce do Anglie

 

Todofichajes: Wolves se pokouší získat pětinásobného vítěze Ligy mistrů Isca ze Sevilly. O třicetiletého bývalého záložníka Realu Madrid, který má ve španělské reprezentaci 38 startů, mají zájem také Juventus, Neapol a Aston Villa. 

Express & Star: V přestupových plánech Vlků se rovněž pro zimní přestupovéh okno objevil zájem o podpis anglického pravého obránce Manchesteru United, 25letého Aarona Wan-Bissaku.

Times: Jednadvacetiletý objev dosavadní podzimní sezóny italské Serie A,  gruzínský křídelník Chvicha Kvaratskhelia z Neapole, se stal přestupovým cílem Newcastlu United. Nabídka Strak nicméně bude muset jít podle dostupných informací nad padesát milionů eur aby měla šanci na úspěch.

Sport: Adrien Rabiot měl dát na MS v Kataru mezi spoluhráči najevo, že preferuje možnost připojit se k Barceloně před zájmem klubů z Premier League, jako je třeba Manchester United.

O Jogo: Liverpool je rozhodnut dorovnat všechny nabídky, které Benfica dostane od jiných zájemců na jedenadvacetiletou argentinskou hvězdu Enza Fernandeze. 

TeamTalk: Arsenal skautuje Evanilsona z Porta jako možnou náhradu na hrot útoku po zranění Gabriela Jesuse. Dvaadvaceiletý hráč, který je označovaný za typově podobného jako Robert Lewandowski, je rovněž monitorován Realem Madrid.

Tuttosport: Dalším středním obráncem který se objevil na radaru Tottenhamu a Antonia Conteho je jedenadvacetiletý bek Turína William Songo.

TeamTalk: Manchester City do budoucna zvažuje, že by se zaměřil na podpis anglických reprezentačních záožníků Buyoka Saky z Arsenalu a Juda Bellinghama z Dortmundu.