Transferový boulevard: Ounahi míří do Anglie, de Gea míří z Old Traffordu, Milinkovič-Savič přemýšlí o Arsenalu

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Ounahi míří do Anglie, de Gea míří z Old Traffordu, Milinkovič-Savič přemýšlí o Arsenalu

Talksport: Předseda Angers Said Chabane prohlásil, že francouzský klub Ligue 1 je smířený s tím, že v lednu přijde o dvaadvacetiletého marockého záložníka Azzedina Ounahiho, o kterého se údajně zajímají Leicester, Leeds United a West Ham

Teamtalk: Liverpool je připraven soupeřit s městským  rivalem Evertonem a dalšími zájemci z Leedsu United o podpis osmnáctileté hvězdy Birminghamu City George Halla, který by rozšířil řady jeho záložníků.

Daily Express: Manchester United už předložil nabídku na přestup zázračného patnáctiletého mladíka Kendryho Paeze z Independiente del Valle, který má být (levnější) ekvádorskou verzi brazilského zázraku jménem Endrick.

TribalFootball: Opačným směrem, ven z Old Traffordu, naopak možná už po sezóně poputuje dlouholetá stálice z branky Manchesteru United, když Erik ten Hag zvažuje, že by dvaatřicetiletému Španělovi nenabídl nový kontrakt.

Daily Express: Srbský záložník Lazia Sergej Milinković-Savić po návratu z mundialu uvedl pro srbská média, že se nebrání projevenému zájmu Arsenalu a v případě konkrétní nabídky by přesun do Anglie zvažoval.

Times: Wolves zvažují, že by předložili nabídku pravému obránci Manchesteru United Aaronu Wan-Bissakovi, který je též na odchodu z Old Trafford.

Radio Lo Sport: Podobně jako jeho rivalové ze severního Londýna v létě, i Arsenal měl nyní podat nabídku ve výši 25 milionů eur na záložníka AS Řím Nicolu Zaniola.

Calciomercato: “Třicátýmsedmým” obráncem, o kterého má mít Tottenham podle médií zájem je francouzský bek AC Milán Pierre Kalulu. Dvaadvacetiletý defenzivní hráč, který může hrát na pravém kraji i ve středu obrany je na San Siru ceněný na 50 milionů eur, součástí eventuálního transferu by ale podle všeho byl i opačný přesun Japheta Tangangy, o kterého mají zájem zase AC.