Chelsea hlásí první letní posilu. A nejedná se o vůbec malé jméno!

Jak vlastník Todd Boehly slíbil, tak i začíná konat. Přestavba kádru půjde do stamilionů liber, ale výsledky budou stát za to. Důkazem nám je hned příchod Christophera Nkukua z Lipska.

Chelsea hlásí první letní posilu. A nejedná se o vůbec malé jméno!

„Když jsem klub od Romana (Abramoviče) přebíral, slíbil jsem mu, že ho nikdy nenechám na holičkách. A tento slib plánuju dodržet,“ nechával se Boehly před pár dny slyšet.

„Momentálně se nacházíme uprostřed přestavby. V následujících přestupových oknech budeme shánět takové hráče, kteří jednoznačně všem ukáží, co je Chelsea zač a jaké jsou její úmysly,“ naznačil nový šéf Blues pro deník The Sun, že půjde jen po těch největších možných jménech.

Slovo dalo slovo a první posila je na světě. Ačkoliv nepřijde hned nebo v aktuálně se blížícím zimním přestupovém období, podle novináře Fabrizia Romana je vše upečeno a Christopher Nkunku si od léta navlékne modrý dres.

„Hotovo, podepsáno, upečeno! Všechny potřebné dokumenty byly vyřízeny. Francouzský útočník Nkunku se od července 2023 stane novým hráčem Chelsea,“ informoval pohotový Romano s tím, že do Německa poputuje 52 milionů liber a nějaké bonusy.

A fanoušci Blues navíc mohou počítat, že se přestupový kolotoč jen u této posily nezastaví. Todd Boehly by údajně rád nějakou bombu, která zaplní přední stránky všech sportovních novin. Můžeme tedy očekávat například nabídku za Neymara a jiná překvapení.