Ďáblové zváží odchod drahocenného zboží, které nedokázalo naplnit svůj potenciál

Co Jadon Sancho přišel do Anglie, nedokázal, snad kromě pár nepatrných výjimek, navázat na své výkony z Dortmundu. Nedávno ztratil svou formu dokonce natolik, že jej trenér Erik ten Hag úplně vyčlenil z kádru.

Ďáblové zváží odchod drahocenného zboží, které nedokázalo naplnit svůj potenciál

Mladý ofenzivně laděný hráč teď trénuje individuálně v Nizozemsku za spolupráce lidí, které mu doporučil sám Erik ten Hag. Cílem je nabrat formu, kondici, sebevědomí a vesměs vše potřebné. Jak dlouho to ale bude trvat, to nikdo neví.

„Jadona jsme poslední zápasy nevyužili, protože nebyl v takové kondici a formě, kterou od něho očekáváme. Proto jsem ho osobně doporučil k individuálnímu tréninkovému programu, jehož cílem je nabrat zpátky ztracené sebevědomí a získat nějakou kondici. Doufáme, že se s ním uvidíme tak rychle, jak jen to bude možné,“ řekl ten Hag před pár dny deníku Mirror.

„Stává se, že vám odejde forma. Někdy ovšem nevíte, co je tomu příčinou a jak ji získat zpátky. Jadon bude trénovat mimo tým, dokud nebude fyzicky i mentálně připraven se vrátit,“ dodal zkušený manažer ve službách Rudých ďáblů, který nechává věci otevřené.

Čas nicméně nepatrně pokročil a stanovisko ohledně Sanchovy budoucnosti se změnilo. Manchester Evening News reportuje, že jsou United již teď v lednu připraveni Sancha uvolnit na hostování, ideálně někde po Anglii. O prodeji se zatím nepíše, ale pokud se věci nezlepší, ani ten se nebude moct vyloučit.