Transferový boulevard: Emery loví ve Villarrealu, Meslier do Chelsea, velký zájem o Bentacura

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Emery loví ve Villarrealu, Meslier do Chelsea, velký zájem o Bentacura

Mundo Deportivo: Šéf Aston Villy Unai Emery plánuje velkolepý nájezd na La Ligu a vedle vysněného Joaa Felixe hodlá podat nabídku i na dvě hvězdy svého bývalého zaměstnavatele a chtě by přivést Arnauta Danjumu a Nicolase Jacksona z Villarrealu..

Gazetta dello Sport: Fulham se chystá podat nabídku na přestup sedmadvacetiletého holandského obránce AS Řím Ricka Karsdorpa.

A Bola: Jürgen Klopp by mohl mít o jednu alternativu do svojí zraněními sužované zálohy víc, když by se oproti prognózám dříve po zranění vrátit do plného tréninku Arthur Melo. Ten po přestupu z Juventusu zatím nastoupil za Reds pouze ve dvou zápasech.

Gazzeta dello Sport: AC Milán zůstává ohledně budoucnosti Rafaela Leao klidný s tím, že s hráčem, jež je cílem Manchesteru United a Chelsea probíhají jednání o nové smlouvě a Rossonerri věří, že ji Leao nakonec podepíše.

La Stampa: Šéf Turína Davide Vagnati je blízko uzavření dohody s West Hamem o přestupu záložníka Nikoly Vlašiče. 

Radio Sportiva: Agent marocké hvězdy Sofyana Amrabata přiznal, že o hráče Fiorentiny projevili intenzivní zájem Liverpool a Tottenham. 

MediaFoot: Chelsea plánuje nákupní nájezd na Elland Road, kde si v týmu Jesseho Marshe vyhlédla brankáře Illana Mesliera. Leedsu má být ochotna nabídnout 25 milionů liber.

Forza Azzuri: Neapol je připravena uplatnit opci na trvalý přestup Tanguyho Ndombeleho za 30 milionů eur poté, co francouzský záložník v Tottenhamu ukazuje záblesky své bývalé fazóny.

TeamTalk: Manchester United, Liverpool a Real Madrid plánují podat nabídku na urugayského záložníka Tottenhamu Rodriga Bentancura.