Transferový boulevard: Trio bojuje o Vlahoviče, “jen” dva týmy zatím položily smlouvu před Depaye, tři záložníky loví Liverpool

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Trio bojuje o Vlahoviče, “jen” dva týmy zatím položily smlouvu před Depaye, tři záložníky loví Liverpool

Mundo Deportivo: Liverpool se pro následující přestupové období nedrží vůbec při zemi a v rámci řešení problémů ve své středové řadě se plánuje ucházet hned o trojici záložníků a to Enza Fernandeze z Benficy, Juda Bellinghama z Dortmundu a Sofyana Amrabata z Fiorentiny.

La Republica: O posledního jmenovaného má intenzivní zájem Antonio Conte respektive jeho Tottenham, který je údajně ochoten za Amrabata zaplatit Fialkami požadovaných padesát milionů eur.

Corriere Dello Sport: Fronta se tvoří v Juventusu, kde Chelsea, Manchester United a Arsenal zvažují lednovou nabídku na útočníka Juventusu Dušana Vlahoviče. 

Corriere Dello Sport: Manchester United už jedná se zástupci křídelního obránce/záložníka Interu Milán Denzela Dumfriese. 

Sport: Další holandský reprezentant Memphis Depay, aktuálně nechtěný v Barceloně, má mít na stole nabídky z Man Utd a Tottenhamu

Fabrizio Romano: Spurs ve své snaze o široké posílení sledují taktéž křídelního záložníka Sportingu Pedra Porra, v tomto případě ale má prioritní právo na hráčův podpis Man City, jež Porra může vykoupit za 20 milionů eur. 

Fabrizio Romano: Chelsea udělala nákup do budoucna a dohodla na podpisu smlouvy s devatenáctiletým útočníkem Molde Davidem Datrou Fofanou.

Voetbalkrant: Aston Villa projevuje zájem o střelce Genku Paula Onuachu. Osmadvacetiletý dvoumetrový Nigerijec má v této sezóně na kontě 13 gólů ve čtrnácti zápasech belgické Pro League.

TeamTalk: Jude Bellingham je nejpoptávanější jméno fotbalového světa, zájem je ale i o jeho o dva roky mladšího sourozence Joba. Ten má v sedmnácti letech za sebou prvních patnáct zápasu v Championshipu za Birmingham a do svého kádru by si jej v zimě rád přivedl Eddie Howe z Newcastlu.