Transferový boulevard: ten Hag si je ochoten na Ramose počkat, Lišky jdou po Ounahim, Atlético chce Simeoneho nahradit Contem

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: ten Hag si je ochoten na Ramose počkat, Lišky jdou po Ounahim, Atlético chce Simeoneho nahradit Contem

ESPN: Manchester United podá nabídku 21letého portugalského útočníka Goncala Ramose z Benfiky, a to i přesto že manažer Erik ten Hag připouští, že není  jisté, zda by se přestup mohl podařit tak, aby útočník dorazil ještě v lednu.

L'Equipe: Leicester by mohl být ochoten zaplatit až 45 milionů eur za Azzedina Ounahiho z Angers, aby přeplatil Barcelonu, která dvaadvacetiletého marockého záložníka má sledovat také. 

Sky Sports: Fulham se chce v lednu pokusit podepsat jedenatřicetiletého portugalského pravého obránce Cedrica Soarese z Arsenalu.

Football Insider: Jefferson Lerma odmítl několik nabídek na novou smlouvu v Bournemouthu, takže 28letý kolumbijský záložník se v létě příštího roku pravděpodobně stane volným hráčem. 

Goal: Arsenal monitoruje novou brazilskou mládežnickou senzaci, hráče Palmeiras Messinha, jeho výstupní klauzule ve výši 50 milionů eur se nicméně může pro realizaci přestupu ukázat jako problematická.

TeamTalk: Atletico Madrid je připraveno navázat kontakt s Antoniem Contem, přičemž manažer Tottenhamu je vysněným nástupcem Diega Simeoneho.

Sport: Real Madrid upouští od plánů na podpis Erlinga Haalanda v roce 2024 a prostor v útoku hodlá nabídnout brazilské mládežnické senzaci Endrickovi. 

Tuttosport: Leicester je za devět milionů eur pustit záložníka Dennise Praeta, AC Turín zvažuje možnost podání nabídky.

Gazzetta dello Sport: Liverpool se zajímá o možnost podpisu devatenáctiletého italského obránce Giorgia Scalviniho, jeho domovská Atlanta Bergamo nicméně tlačí mladíka k prodloužení kontraktu.

Že už by se Coufal loučil s fanoušky kladivářů? Zájem mají dva kluby z Premier League i Leverkusen...