Transferový boulevard: Kante na Nou Camp, fronta na MacAllistera, Chelsea a Liverpool v boji o záložníka Sheffieldu United

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Kante na Nou Camp, fronta na MacAllistera, Chelsea a Liverpool v boji o záložníka Sheffieldu United

Sport.es: Barcelona by mohla během ledna uzavřít dohodu o podpisu francouzského záložníka N'Golo Kanteho, kterému v létě končí smlouva v Chelsea.

Gazzetto Dello Sport: AC Milán není ochotný splnit platové požadavky křídelníka Chelsea Hakima Ziyecha a zvažuje ukončení jednání o podpisu marockého reprezentanta. Stále však trvá zájem italského klubu o dalšího hráče Blues, 21letého albánského útočníka Armanda Broji. 

Football Insider: Tottenham znovu oživuje zájem o třicetiletého obránce Interu Milán Stefana de Vrije, jehož by se Antonio Conte chtěl pokusit podepsat během ledna. Spurs nicméně mají konkurenci v podobě Atletica Madrid.

Fichajes: Spurs by taktéž chtěli 23letého argentinského záložníka Brightonu Alexise Mac Allistera, zde je konkurence ještě větší, když o podpis hráče zářícího v dresu Argentiny na mistrovství světa se má též ucházet Juventus, Inter Milán a Atletico Madrid.

Sunday Mirror: Manchester United obnovil svůj zájem o středního obránce Neapole Kim Min-jaeho, ale v boji o šestadvacetiletého jihokorejského reprezentanta, který má výstupní klauzuli ve výši 38 milionů liber, mu konkuruje Real Madrid. 

TeamTalk: Arsenal i Chelsea projevily v posledních měsících zájem o podpis 30letého útočníka Pobřeží slonoviny Wilfrieda Zahy z Crystal Palace. Ten by mohl být v létě volný po vypršení jeho kontraktu.

Calciomercato: Newcastle je v posledních týdnech hlavním kandidátem na podpis 27letého slovenského středního obránce Milana Škriniara z Interu Milán. 

Jeunesfooteux: Chelsea a Liverpool se možná utkají o nepravděpodobný cíl, když si oba kluby vyhlídly čtyřiadvacetiletého norského záložníka Sandera Bergeho z týmu Sheffieldu United.