Watzke na adresu Bellinghama: Po Kataru proběhne diskuze, co Jude vlastně chce. Na sílu držen nebude

Generální ředitel Borussie Dortmund Hans-Joachim Watzke čelí prakticky celý rok dotazům novinářů na téma budoucnosti anglického záložníka Jude Bellinghama. Talentovaný mladík je spojován se zvučnými adresami a německý klub by si za jeho uvolnění mohl přijít na pořádný balík peněz. Jak je ale patrné z jeho výpovědí, nejradši by hráče udržel v Signal Iduna Parku.

Watzke na adresu Bellinghama: Po Kataru proběhne diskuze, co Jude vlastně chce. Na sílu držen nebude

Během bundesligové přestávky učinil generální ředitel vestfálského klubu nové prohlášení. Stalo se tak uprostřed velké množství indicií poukazujících na eminentní zájem Realu Madrid a Liverpoolu. Média napříč Španělskem, Anglií a Německem prakticky každý den osvěžují tuto přestupovou spekulaci.

Podle informací Sportskeeda sou oba zájemci na stejné startovní čáře a oba lační po posílení své záložní řady. Reds pod taktovkou Jürgena Kloppa v této sezóně zasáhla ve středu pole četná marodka, což se promítlo i do výsledků. Na druhé straně je tu ale i Bílý balet, který hledá dlouhodobou budoucnost za stárnoucí Kroose s Modričem.

Bellingham se ukázal jako vhodný kandidát pro obě adresy a jisté je, že jeho cenovka bude pěkně vysoká. Rozhodující slovo ale bude mít Dortmund, který stále doufá, že o svou oporu nepřijde. Jak ale šéf Borussie naznačil, pokud se bude mávat velkými částkami, nebude moci německý klub konkurovat.

„Po Kataru budeme diskutovat o tom, co Jude vlastně chce. Měl by nám jen říct, jestli chce zůstat nebo odejít. Žádná oficiální nabídka v tuto chvíli na stole neleží, ale pokud jsou do závodu o něj zapojeny opravdu velké kluby, tak si nemůžeme dovolit s nimi finančně bojovat,“ uvedl Watzke v rozhovoru pro deník Bild. Bellingham přišel do Dortmundu v roce 2020 a má zde smlouvu do roku 2025.