Spustí Pulišič škatulata? Chelsea už má vyhlédnutou překvapivou náhradu na křídlo ofenzívy

Podle anglických novinářů na Stamford Bridge nepočítají, že by se jim podařilo přesvědčit amerického křídelníka Christiana Pulišiče k prodloužení smlouvy a osnují hledání náhrady.  

Spustí Pulišič škatulata? Chelsea už má vyhlédnutou překvapivou náhradu na křídlo ofenzívy

Křídelník Manchesteru United Jadon Sancho je podle Calcio Mercato jedním z vyhlédnutých cílů Chelsea na obsazení místa křídelního útočníka v případě, že se Blues opravdu nepodaří dohodnout na prodloužení kontraktu s Christianem Pulišičem. Smlouva amerického záložníka sice na Stamford Bridge váže do konce příští sezóny, ze sportovního vedení už nyní nicméně probleskují zprávy, že Pulišič je na odchodu a v tom případě by jej Chelsea ráda na poslední chvíli zpeněžila. Jednou ze zvažovaných alternativ, o které jsme psali dříve, je možnost výměny s Bayernem za Kingsleyho Comana 

Druhou, mnohem překvapivější a ze strany Chelsea i ambicióznější, pak je záměr vykoupit z Manchesteru United Jadona Sancha. Toho přitom Red Devils podepsali teprve loni v létě z Borussie Dortmund, a to za nebetyčných 73 milionů liber. Angličan nicméně ve své premiérové sezóně na Old Trafford přes občasné záblesky formy zatím nedokázal dostát své ceně a v Premier League vstřelil pouze dva góly. United navíc v létě podepsali Antonyho z Ajaxu za 95 milionů eur a zdá se, že brazilskému křídelníkovi dává manažer Erik ten Hag přednost. 

Možnost transakce s Chelsea, pokud tedy Sancho urychleně nezazáří, by byla pro United jednou z možností, jak sesbírat zpátky alespoň část obří investice, kterou do anglického hráče vložili. Na straně Chelsea je zase zřejmé, že Graham Potter se pustil v podstatě do kompletního přebudování ofenzivního trojzubce, když v tuto chvíli (po odchodu Lukaka a Wernera na hostování do Interu, respektive Lipska) chybí Blues jak hrotový útočník, tak s odchodem Pulišiče krajní hráč.