Transferový boulevard: Arsenal osnuje výměnu Tomiyasu - Dumfries, United chtějí Oblaka, Barca v Kataru sleduje Martinelliho

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.  

Transferový boulevard: Arsenal osnuje výměnu Tomiyasu - Dumfries, United chtějí Oblaka, Barca v Kataru sleduje Martinelliho

Tuttosport: V rámci snahy o podpis nizozemského krajního obránce Denzela Dumfriese plánuje Arsenal nabídnout Interu výměnu, kdy opačným směrem by z Anglie do Itálie putoval japonský krajní bek Takehiro Tomiyasu (a nespecifikovaný finanční doplatek).

Sport.es: Barcelona a její boss Xavi Hernandez v Kataru intenzivně sledují brazilského ofenzivního záložníka Gabriela Martinelliho a na jedenadvacetiletého ofenzivního hráče mají Arsenalu připravovat nabídku na přestup.

Foot Mercato: Crystal Palace si vyhlédl bývalý přestupový cíl Liverpoolu a usiluje o podpis Sachy Boeyho z Galatasaraye. Přestup dvaadvacetiletého francouzského obránce by mohl Palace vyjít na 12 milionů liber

AS: Zhruba o pět milionů více než Palace za Boeyho mají být připraveni zaplatit Wolves za osmadvacetiletého beka Osasuny Davida Garciu. 

Fabrizio Romano: Valencia pokračuje ve své snaze o o lednový příchod ofenzivního kraje Bryana Gila a věří, že se jí podaří přesvědčit Tottenham k dalšímu hostování jedenadvacetiletého hráče, který pod Antoniem Contem v Tottenhamu nehraje. 

W Deportes: Nový šéf Wolves Julen Lopetegui je ochoten v jednom z nadcházejících přestupových oken nechat odejít Raula Jimeneze. O portugalského záložníka měl v minulosti zájem Liverpool.

Record: Tváří v tvář rostoucí konkurenci/zájmu o Denzela Dumfriese se Tottenham v rámci snahy o podpis krajního obránce přeorientovává a chtěl by podepsat Pedra Porra ze Sportingu Lisabon, přičemž cena tohoto třiadvacetiletého španělského obránce se pohybuje kolem 39 milionů liber.

Leeds Live: Leeds zatím nezahájil jednání o nové smlouvě se španělským útočníkem Rodrigem a to i přesto že 31letému hráči zbývá do konce stávající smlouvy pouhých 18 měsíců.

TeamTalk: Manchester United se připojili k Tottenhamu a projevují zájem po podpis slovinského brankáře Atletica Madrid Jana Oblaka.