Cítím, že nacházíme náš herní rytmus, po MS uvidíte nový Liverpool, líčí Klopp

Mistrovství světa je sice v plném proudu, ale jednotlivé ligové týmy se už vrátily k tréninku. Extrémní nasazení během přípravy je vidět zejména u hráčů Liverpoolu, jimž šéfuje německý manažer Jurgen Klopp.

Cítím, že nacházíme náš herní rytmus, po MS uvidíte nový Liverpool, líčí Klopp

Pokud jste v každodenním styku se svými hráči, už určitě víte, kdo si co může dovolit a kdo i do pouhého tréninku dává celých sto procent.

Jurgen Klopp se sice nyní vžil do té role pozorovatele, ale co vysledoval, to určitě potěší fanoušky The Reds. Nasazení je prý maximální a hráči se vrací do formy, která se promítne hned, co se opět rozjede Premier League.

„Naprosto každý hráč jede na maximum svých možností. Nikdo není spokojený s tím, na jakém místě tabulky se nacházíme, a všichni s tím chtějí něco dělat,“ těšilo úspěšného německého stratéga.

„Pokud se nedaří, je potřeba, aby nikdo nepolevil a stále makal dál, což mě u nás obzvláště těší, protože všichni pracujeme na sto a více procent. Titul z toho letos asi už nebude, ale slibuji vám, že se pokusíme zakončit co nejvýše, jak to jen půjde!“ sdělil reportérům ze stanice Sky Sports.

„Cítím, že nacházíme náš herní rytmus. Nepodchytli jsme začátek sezony, což nás stálo drahocenné body. Nemá cenu se vymlouvat na zranění, jedeme dál. Všichni tvrdě dřeli, aby ten špatný start do sezony odčinili. A já osobně si jsem jistý, že po reprezentační pauze uvidíte zcela nový Liverpool!“ prohlásil Klopp.