Transferový boulevard: Tielemans odmítl Barcu, Newcastle touží po Robinsonovi, United krouží kol Sommera a Dumfriese

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Tielemans odmítl Barcu, Newcastle touží po Robinsonovi, United krouží kol Sommera a Dumfriese

Marca: Barcelona zjistila, že přestup Youriho Tielemanse z Leicesteru jako náhrady vyhlédnuté za Sergia Busquetse nezrealizuje, když Belgičan má údajně dávat přednost jinému klubu. O Tielemanse se uchází mimo jiné anglická špička jako Manchester United nebo Arsenal.

Bild: Manchester United zahájil jednání ve snaze podepsat 33letého švýcarského reprezentačního brankáře Yanna Sommera, kterému v létě končí smlouva s Borussií Monchengladbach. 

Sky Sports Italia: Naděje Chelsea na podpis třiadvacetileté stoupající hvězdy AC Milán Rafaela Leaa dostaly ránu, když se portugalský reprezentant vyjádřil ve prospěch setrvání na San SIru.

90min: West Ham má vyhlédnutou posilu do obrany v Jižní Americe a dvacetiletého středního obránce Luizaa podepíše na třiapůlletý kontrakt v momentu, kdy hráči s koncem ledna  vyprší smlouva se Sao Paulem. 

TeamTalk: Newcastle United zvažuje přestup pětadvacetiletého obránce Fulhamu Antoneeho Robinsona, který zaujal mezi jiným výkony v dresu Spojených států na MS.

Sky Deutschland: Dvacetiletý bek NK Osijek Dion Drena Beljo si z několika nabídek na přestup do Anglie a Německa vybral tu z Leedsu.

L'Equipe: Brighton zvažuje, že se v lednu pokusí zrealizovat přestup talentovaného dvacetiletého obránce Montpellieru Maxima Esteveho.

Sempre Inter: V zástupu zájemců o holandského beka Denzela Dumfriese nově stojí i Manchester United, který za jednu z hvězd van Gaalovy družiny v Kataru je připraven nabídnout peníze plus Dioga Dalota. Inter je podle médií připraven naslouchat na nabídky od padesát milionů eur výš.

TeamTalk: Dvaatřicetiletý obránce Realu Madrid Nacho Fernandez je připraven opustit Santiago Bernabeu, přičemž Aston Villa a Wolves zkoumají možnost hráčova příchodu.