Transferový boulevard: United si připlatí za Gakpa i Caiceda, přetahovaná o Kessieho, Arsenal jde po Saném

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: United si připlatí za Gakpa i Caiceda, přetahovaná o Kessieho, Arsenal jde po Saném

Mirror: Manchester United je stále odhodlán v zimě podepsat hvězdu aktuálního MS Codyho Gakpa, jeho domovský klub PSV nicméně žádá dvojnásobek toho,  jak si forvarda cenil v létě. Pokus se kluby na ceně nedohodnou, alternativní cestou pro United má být třiadvacetiletý portugalský útočník Rafael Leao z AC Milán.

Sun: “Podobný” cenový posun United zažijí i u dalšího svého přestupového cíle, ekvádorského záložníka Moisese Caiceda z Brightonu, kterého mohli mít před dvěma lety za 3,6 milionu liber. Pokud se opravdu rozhodnou podepsat jej během následujícího ledna, cena by mohla být téměř dvacetinásobná.

Mundo Deportivo: Tottenham se připojil k Aston Ville, Fulhamu a Interu Milán a společně s nimi sleduje situaci okolo pětadvacetiletého záložníka Pobřeží slonoviny Francka Kessieho, který v Barceloně zatím neuspěl a podle všeho plánuje odchod z Nou Campu.

Watford Observer: Watford je blízko  podpisu smlouvy na čtyři a půl roku s dvacetiletým kanadským záložníkem Ismaelem Kone z CF Montreal.

TeamTalk: Arsenal po zranění Gabriela Jesuse hledá posily do útoku a jedním z preferovaných jmen by mohl být křídelník Bayernu Leroy Sané. Vzhledem k nejisté pozici německého útočníka v týmu Juliana Nagelsmanna po příchodu Sadia Maného podle bavorských zdrojů není jeho odchod vyloučen.

Relevo: Everton a Leeds se připojily k Aston Ville a Wolves v boji o podpis 23letého brazilského útočníka Atletica Madrid Matheuse Cunhy. Wolves jsou podle všeho na čele pelotonu, když zároveň s Cunhou chtějí v lednovém “balíčku” z Atletica i třiatřicetiletého brazilského středopolaře Felipeho.

SkySports: Dušan Vlahovič by mohl zamířit do Liverpoolu v rámci senzační výměny, která by vedla k transferu Ibrahimy Konatého opačným směrem z Anfieldu na Allianz Stadium. O srbského útočníka, který v Juventusu zatím nenaplňuje předpoklady se má zajímat i Tottenham.

Daily Telegraph: Prezident Bayernu Herbert Hainer odpálkoval předběžné dotazy anglických velkoklubů v čele s Manchesterem City na eventuální dostupnost Jamala Musialy s tím, že devatenáctiletý německý ofenzivní záložník není v tuto chvíli na prodej za žádnou cenu.