Na sever Londýna! Conte už ukazuje vyhlédnuté ukrajinské hvězdě Atalanty směr, kterým se má vydat...

Tottenham Hotspur, který se nyní vyhřívá na čtvrté příčce Premier League, by se v nejbližším přestupovém okně rád posílil v italské Serii A.

Na sever Londýna! Conte už ukazuje vyhlédnuté ukrajinské hvězdě Atalanty směr, kterým se má vydat...

V hledáčku tradiční londýnské značky se totiž dle informací Gazzetta dello Sport nalézá záložník tamní Atalanty Bergamo Ruslan Malinovskyi, jenž pobývá na současné adrese již tři a půl roku a předtím ho bylo možno zastihnout zářit v barvách belgického Genku.

Severolondýnský celek by se rád v zimě posílil právě na té straně hřiště, jíž okupuje útočně laděný záložník s historií v Šachtaru Doněck, který dosud absolvoval v italské lize 142 duelů s bilancí 30 branek a 28 asistencí, což je důkaz, že se na gólech podílet umí.

Jestlipak to středopolař potvrdí také na ostrovech a třicáté narozeniny už bude v březnu příštího roku oslavovat v kabině Spurs po boku Sona, Kanea, Llorise a spol.?

Klubu, jehož trenérsky vede Antonio Conte, by mohlo hrát do karet i to, že například Olympique Marseille už ze závodu o jeho podpis odstoupil.

Cena, kterou Atalanta za svou současnou oporu žádá, navíc není nikterak závratná, protože činí 15,4 milionu liber. A to je částka, jíž si Tottenham může dovolit a považovat ji za přívětivou.