Transferový boulevard: Adama Traore stále v kursu, stejně tak je poptávaný David. Klopp nemá zájem o Der Mannschaft

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Adama Traore stále v kursu, stejně tak je poptávaný David. Klopp nemá zájem o Der Mannschaft

90min: Tottenham Hotspur má stále zájem o podpis 26letého španělského křídelníka Adamy Traoreho z Wolves: O hráče, který v minulé sezóně hostoval v Barceloně, má mít nicméně zároveň zájem Leeds a několik dalších evropských (tedy především italských) klubů.

Independent: Dvaadvacetiletý útočník francouzského Lille Jonathan David přiznal, že hrát v Premier League je stále jeho snem. Ofenzivní hráč Lille s velmi solidními střeleckými statistikami byl v letošním roce spojován se zájmem Chelsea, Arsenalu, Tottenhamu nebo Newcastlu.

Telegraph: Osmadvacetiletý skotský křídelník Ryan Fraser nemá místo v základní rotaci Eddieho Howea a Newcastle United je tak otevřený nabídkám na jeho odchod.

Sky Sport Deutschland: Německý manažer Jürgen Klopp nemá zájem o místo u německé reprezentace po Hansi Flickovi, pokud bude Flick po neúspěchu na katarském Mundialu odvolán. Klopp podle svých slov hodlá dodržet svou smlouvu s Liverpoolem, která platí do roku 2026.

Defensa Central: Real Madrid měl zařadit útočníka Liverpoolu Darwina Núñeze na seznam svých útočných cílů, přičemž, pokud by Núñez byl vyhodnocen jako potenciálně vhodný nástupce “stárnoucího” Karima Benzemy, mohou se o jeho podpis Los Blancos pokusit už během lednového přestupového okna.

Calciomercato: Na “pouhých" patnáct milionů liber by mohl Tottenham přijít jejich přestupový cíl v podobě ofenzivního záložníka Atalanty Bergamo Ruslana Malinovského.

Mundo Deportivo: Manchester United je "ochoten zaplatit" více než padesát milionů liber za záložníka Realu Sociedad Martina Zubimendiho.

Defensa Central: A podruhé United, kteří čelí konkurenci Realu Madrid ve svém zájmu o krajního beka Leverkusenu Jeremie Frimponga. Bílý balet jej vidí jako dlouhodobou náhradu za Dannyho Carvajala.