Transferový boulevard: Chelsea řeší svůj brankářský problém v Portugalsku, Rice chce trofeje, poptávaný Soyuncu

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Chelsea řeší svůj brankářský problém v Portugalsku, Rice chce trofeje, poptávaný Soyuncu

AS: Atletico Madrid je za sto milionů eur (o pětinu méně, než za kolik před třemi roky dnes třiadvacetiletou hvězdu) portugalského útočníka Joaa Felixe. V Anglii má o talentovaného hráče zájem především Manchester United, ten podle všeho bude čelit konkurenci ze strany Paris St-Germain a Bayernu Mnichov.

Guardian: Třiadvacetiletý anglický reprezentační záložník Declan Rice v rozhovoru poskytnutém na mistrovství světa v Kataru naznačil, že chce s koncem této sezóny odejít z West Hamu, a vysvětlil to tak, že chce vyhrávat trofeje a hrát Ligu mistrů. 

Fabrizio Romano: Nottingham Forest se dohodl na podpisu smlouvy s osmadvacetiletým brazilským ofenzivním záložníkem Gustavem Scarpou z Palmeiras. 

TeamTalk: Tottenham se údajně proboxoval na první místo mezi zájemci  (především Arsenal a Newcastle) o středního obránce Evana Ndicku z Eintrachtu Frankfurt. V další snaze o posílení obranných variant pro Antonia Conteho pak bylo vedení klubu informováno Interem, že za přestup nizozemského křídelníka Denzela Dumfriese si na San Siru představují odstupné ve výši 30 milionů liber.

AS: Atletico Madrid je další ze zájemců, který se zajímá o šestadvacetiletého tureckého středního obránce Caglara Soyuncu z Leicesteru.

Mundo Deportivo: Polského reprezentačního středního obránce Jakuba Kiwiora má v rámci snahy o posílení obrany sledovat West Ham United. Kladiváři zároveň  diskutují s italským Turínem o možném odchodu chorvatského záložníka Nikoly Vlašiče, když Italové se snaží dosáhnout snížení prodejní ceny.

Mirror: Eddie Howe z Newcastle se stále nevzdal možnosti, že by se mu z Leedsu mohlo podařit podepsat šestadvacetiletého ofenzivního hráče Jacka Harrisona a další pokus přesvědčit vedení na Elland Road k realizaci přestupu plánuje na lednové přestupové období.

Fijajes: Chelsea je připravena nabídnout sedmdesát milionů eur Portu za přestup gólmana Dioga Costy a vyřešit tak otazníky, které Graham Potter s obsazením gólmanského postu Blues (v nabídce má Mendyho a Arrizabalagu) řeší.