Tak tohle se Bayernu Mnichov rozhodně líbit nebude. Sané je spojován s odchodem z Allianz Areny

Z Itálie se do Evropy dostala informace, která se rozhodně nebude líbit Bayernu Mnichov. Tuto spekulaci ze zdroje Tutto Mercato záhy potvrdily i přední německé weby v čele s Bildem či Kickerem. Real Madrid si brousí zoubky na šestadvacetileté křídlo Leroye Saného, ale bavorský gigant o jeho odchodu nechce ani slyšet.

Tak tohle se Bayernu Mnichov rozhodně líbit nebude. Sané je spojován s odchodem z Allianz Areny

Sané začal svou mládežnickou kariéru v SG Wattenscheid, poté prošel hráčskou akademií Leverkusenu, ale výrazněji o sobě dal vědět až v barvách Schalke. Jeho kvalita rostla strmě vzhůru, což potvrdil přesun do Manchesteru City v roce 2016. Po čtyřech letech se však německý reprezentant vrátil do rodné země, aby se stal oporou Bayernu Mnichov.

V Allianz Areně se chvíli hledal, ale postupem času se vypracoval v klíčovou tvář sestavy. Dokládá to i v této sezóně, kdy v devatenácti zápasech nastřílel deset branek a přidal šest asistencí. Tato čísla nezůstala bez povšimnutí a jedním z jeho potenciálních nápadníků je Real Madrid.

Bílý balet hledá ne přestupovém trhu náhradu za belgické křídlo Edena Hazarda, který se ve španělské metropoli neprosadil a nedokázal navázat na své výkony z Chelsea. Na ochodu ze San Bernabéu je taktéž Marco Asensio, což nahrává do karet tomu, že úřadující šampion La Ligy bude v létě zbrojit.

Bayern se své opory vzdávat rozhodně nechce. Možná dohoda by mohla vzniknout jen díky velmi štědré nabídce, ale zatím není známo, nakolik si bundesligová mašina své hvězdy cení. Není to však jediná akvizice týmu, o kterou má Real Madrid zájem. Předmětem zájmu má být také Jamal Musiala.