Velká rána pro Arsenal! Klíčové ofenzivní eso bude rádo, pokud stihne závěr sezony

Málokdo by to tušil, ale Arsenal je v necelé polovině sezony regulérním kandidátem na titul Premier League. Jeho snahy ovšem utržily výraznou stopku, co se klub dozvěděl, že se na MS v Kataru zranil útočník Gabriel Jesus.

Velká rána pro Arsenal! Klíčové ofenzivní eso bude rádo, pokud stihne závěr sezony

Když si Arteta v létě vybíral posily, trval na tom, aby mu vedení přivedlo právě Jesuse. S tímto hráčem měl své plány a jak se později ukázalo, byly velmi úspěšné.

Nadaný brazilský reprezentant v dresu Kanonýrů začal doslova zářit a kromě toho, že branky dává, tak je navíc svým spoluhráčům i připravuje. Jeho ofenzivní snahy a dobrý cit pro hru otevírají nebezpečné skulinky, kterých využívají jeho týmoví kolegové.

Jelikož byl Jesus mnohými fotbalovými experty označen za přestup léta, tak si asi umíte představit, jak drsná byla skutečnost, když se Arsenal a jeho fanoušci dozvěděli, že nyní budou několik měsíců bez svého útočného esa.

Jesus se zranil během posledního zápasu skupinové fáze na MS v Kataru během utkání proti Kamerunu. Pozdější vyšetření ukázalo, že se jedná o problémy s kolenem, a následné zprávy doplnily, že se celá záležitost neobejde bez operačního zákroku.

Deník Telegraph informuje, že pokud se hráč vydá na operační sál hned, zmešká celou zimní část sezony. Teoretický návrat na trávník by mohl přijít na přelomu března až dubna.