Hrajeme za Slavii, neohlížíme se na soupeře, neskrývá zklamání Douděra. Jak reagoval Tvrdík?

Do jednoho všichni slávisté jsou po remíze se Sivassportem velmi rozčarovaní. Záložník Douděra těžko hledal slova, naopak šéf klubu Jaroslav Tvrdík se do své Slavie opřel.

Hrajeme za Slavii, neohlížíme se na soupeře, neskrývá zklamání Douděra. Jak reagoval Tvrdík?

„Je to hrozné, protože jsem z výsledku zklamaný. Měli jsme vyhrát, vážně nemám slov,“ komentoval po utkání Douděra, jehož slova citoval klubový web slavia.cz.

Nezvládnuté utkání, které skončilo remízou 1:1 bere celá Slavie jako velkou ztrátu. „Musíme zpytovat svědomí. Sice je to první zápas, ale hrajeme za Slavii Praha. Neohlížíme se na soupeře, prostě musíme koukat jen na sebe, na naši hru. Když jdu na hřiště, tak jsem odhodlaný tam umřít a je jedno, jestli hrajeme přátelák, ligu s Pardubicemi nebo fotbalovou Evropu. Hrajete fotbal proto, proč ho hrajete, umřít za ten tým, za který hrajete, který vás platí. Tohle se nám nepovedlo. Bylo to venku, ale pro mě to je jednoznačně ztráta,“ zdůraznil čtyřiadvacetiletý záložník.

Závěrečný tlak přišel příliš pozdě. „Dostali jsme se do tlaku, což bylo dobře, ale chyběla koncovka. Asi na nás dolehla tíha toho tlaku, že to musíme zvládnout. Já to nechci komentovat, protože jsem tady chvíli a zkušenosti nemám. Na druhou stranu vím, co někteří kluci odehráli a teď hrajeme se soupeřem, který má chyby v defenzivě, ale my toho nedokážeme využít,“ podotkl Douděra.

V podobném duchu to viděl i šéf Tvrdík. „Klub jména Slavie si tohle nemůže dovolit. Omlouvám se.“ Napsal na svém twitteru předseda představenstva sešívaných.