Anglický nováček utrácel jak utržený ze řetězu. Letní posila číslo 22 ale dorazila do Nottinghamu zadarmo...

Racing Lens, Toulouse, Paris Saint-Germain, Tottenham Hotspur, Villarreal a nyní Nottingham Forest. Toť dosavadní evropská kariéra devětadvacetiletého kapitána Pobřeží slonoviny Serge Auriera.

Anglický nováček utrácel jak utržený ze řetězu. Letní posila číslo 22 ale dorazila do Nottinghamu zadarmo...

Ano, nováček Premier League, který je po úvodních šesti kolech v tabulce na předposlední devatenácté pozici, přivedl do svých řad další novou tvář.

Před venkovním střetem s Leedsem United, k němuž dojde 12. září, rozšířil kádr velšského manažera Stevena Coopera také rychlonohý zadák, jenž se vrátil na ostrovy jako volný hráč a v týmu se stal již dvaadvacátou posilou letošního léta.

Lesníci ze stadionu City Ground pro více než 30 tisíc diváků v něm získali velmi zkušenou tvář, jež se během svých francouzských dní podepsala pod osm trofejí, vyhrála Africký pohár národů a se Spurs si před třemi lety zahrála finále Ligy mistrů.

Nottingham, z něhož je účastník anglické nejvyšší soutěže po dlouhých třiadvaceti letech, se po postupu rozhodl kompletně přebudovat svůj kádr a dosavadní nováčci už ho v přepočtu vyšli na skoro čtyři miliardy korun.

Aurier se v novém prostředí potká například s Lingardem, nebo svým krajanem Willym Bolym, jenž v minulosti oblékal trikoty Auxerre, Bragy, Porta a Wolverhamptonu.

Obměna stájí a sázka na jiné koně. Xavi ukázal na trojlístek známých jmen, se kterými již nepočítá