Ten Hag: Budu Ronaldovi přítelem a učitelem

Kouč Manchesteru United Erik ten Hag slíbil, že poskytne portugalské fotbalové hvězdě Cristianu Ronaldovi podporu a čas, který potřebuje na to, aby se dostal zpět do tempa.

Ten Hag: Budu Ronaldovi přítelem a učitelem

Portugalský fotbalista vynechal většinu přípravy a letos v létě navíc požádal o odchod z klubu. To mu ale nevyšlo a se začátkem nové sezóny Premier League tak zůstal na Old Trafford. Ačkoliv byl nominován do všech šesti zápasů, nastoupil pouze do jednoho utkání a ve zbylých pěti zápasech odcházel do kabiny z lavičky náhradníků.

A protože se nyní přestupové okno uzavřelo, je Ronaldo nucen soustředit se pouze na své výkony v dresu „Rudých ďáblů“. A jeho nizozemský trenér ten Hag proto přislíbil, že udělá vše, co bude v jeho silách, aby sedmatřicetileté hvězdě pomohl dostat se zpět do pořádné fazóny.

„Budu jako jeho přítel a někdy i učitel,“ nechal se slyšet kouč Manchesteru před nedělním vítězstvím 3:1 nad Arsenalem. „Záleží na situaci. Jak všichni víme, neměl přípravné období, které dalo základ způsobu hry, jakou nyní předvádíme. Oproti loňsku hrajeme jiný typ. Je hodně o náročnosti, spolupráci a určitém postavení na své pozici i mimo ni. Další věc je kondice,“ naznačil ten Hag, co musí Portugalec zlepšit.

Ronaldova současná smlouva platí do konce letošní sezóny, ale United mají možnost ji prodloužit o dalších 12 měsíců.

Žádal Pogba šamana o prokletí Mbappého? Hvězda Juventusu to popírá