Tolissovi pšenka v Bayernu nekvete. Kam by se mohl již během ledna poroučet?

Budoucnost francouzského záložníka Corentina Tolissa by mohla být vyřešena již během nadcházejícího ledna. Sedmadvacetiletý legionář má v Allianz Aréně platný kontrakt jen do konce této sezony, ale bavorský gigant zatím neuvažuje o prodloužení spolupráce. Aby jej nemusel v létě pouštět zdarma, mohl by jej již během zimního přestupového okna uvolnit ze svých služeb.

Tolissovi pšenka v Bayernu nekvete. Kam by se mohl již během ledna poroučet?

Tolisso přišel před čtyřmi lety z Lyonu jako perspektivní tvář, která se mohla usadit v základní sestavě Bayernu. Francouzský legionář však očekávání nenaplnil a i přes pár záblesků nedokázal svůj talent náležitě prodat. V jeho prospěch nehovoří ani zranění, kvůli kterým se nedokáže dostat do patřičného herního tempa.

Jeho jméno je dlouhodobě spojováno s přesunem do Anglie, kde o něj projevuje zájem celá řada klubů. Aktuálně je podle listu Gazzetta dello Sport nejblíže jeho zisku Tottenham, pokud dokáže nabídnout adekvátní částku.

Francouzský reprezentant by se přesunu ke Spurs rozhodně nebránil, neboť menším herním vytížením v Bayernu se vytrácí také z hledáčku svého národního týmu. Lednový přesun do Lodnýna by mu mohl pomoci se ucházet o pozvánku na světový šampionát v Kataru.

Zdroj: gazzetta.it