Budoucnost Marcela? Ancelotti má jasno, ale brazilský obránce zvažuje i změnu klubových barev

Marcelo se údajně chystá opustit San Bernabéu a po právě probíhající sezoně zamířit zpět do rodné vlasti, kde by chtěl svou bohatou kariéru zakončit Fluminense. Právě z této adresy zamířil v roce 2007 do Madridu, kde působí do dnes. Třiatřicetiletý obránce se netěší velkému hernímu vytížení, což by mohlo sehrát svou roli.

Budoucnost Marcela? Ancelotti má jasno, ale brazilský obránce zvažuje i změnu klubových barev

Podle brazilského listu Lance se dlouholetá opora Realu Madrid hodlá vrátit tam, kde to pro něj celé začalo. Marcelo se již několikrát nechal slyšet, že si moc neumí představit jiný klub v Evropě, jehož dres by mohl oblékat. I proto se lze domnívat, že po konci v Realu zamíří přes velkou louži zpět do Jižní Ameriky.

Od léta je Marcelo kapitánem A-týmu, ale pásku na své paži zatím moc nevyužil. Po odchodu Sergia Ramose se měl stát nejzkušenější tváří defenzivy, ale nový kouč Carlo Ancelotti využívá pro své záměry Ferlanda Mendyho a Miguela Gutiérreze. Podle italského stratéga to ale nemá být signál, že s léty prověřeným obráncem již nepočítá.

„Rád vnímám kvalitu mezi mladíky, ale je třeba je vhodně doplňovat o zkušené hráče. Marcelo je jedním z těch, kteří mohou kabině hodně nabídnout a rozhodně s ním počítáme i nadále,“ nechal se Ancelotti slyšet na adresu hráče, který zvažuje návrat do Brazílie. V posledních letech bylo jeho jméno taktéž spojováno s Juventusem.

Zdroj: lance.com.br