Lavičky na Old Trafford či v St. James Parku? Odpočívající Zidane asi čeká na ještě atraktivnější misi...

Francouzský odborník Zinedine Zidane byl v poslední době spojován jak s trenérskou lavičkou Newcastlu United, tak s možným nahrazením Ole Gunnar Solskjaera na Old Trafford.

Lavičky na Old Trafford či v St. James Parku? Odpočívající Zidane asi čeká na ještě atraktivnější misi...

Jak zaznělo na El Mundo Deportivo, ani jedna z výše naťuknutých ostrovních cest není aktuálně pro bývalého šéfa Bílého baletu atraktivní...

"I nadále platí, že odpočívá a nezaobírá se spekulacemi médií. Po intenzivních letech na lavičce Realu Madrid potřebuje dobít baterky," zaznělo na stránkách španělského listu.

"Hlavně minulý soutěžní ročník mu způsobil řádné opotřebení a proto se zřeknul zbylého času smlouvy jako trenér Realu," přidal deník z Pyrenejského poloostrova.

Před vábením z Premier League bylo jeho jméno přetřásáno také s převzetím Paris Saint-Germain a už dlouho se o něm píše jako o budoucím nástupci Didiera Deschampse u kormidla francouzské repre.

"PSG by znamenal návrat domů a každodenní práci s týmem nabitým hvězdami jako Ramos, Mbappé, Neymar a Messi. Říká se, že Mbappé upřímně obdivuje Zidana a jeho dlouholetý vztah s Ramosem je všem dobře známý. Druhá možnost - reprezentace - by pro něj byla téměř ideální. Znamenalo by to, že by se ani nemusel stěhovat z Madridu. Musí si však počkat na konec Deschampse," zakončilo El Mundo Deportivo.