Tři známá jména z ostrovů, o které se na přestupovém trhu zajímá Bílý balet

Ta jako každý rok si Los Blancos brousí zoubky na mistrovský titul v La Lize. Zájemců je ale ve Španělsku více, proto Real nesmí podceňovat schopnosti svých největších konkurentů. Zatímco Barcelona se zmítá ve finanční krizi, městský rival Atlético by rádo trofej obhájilo. Na San Bernabéu chtějí posilovat a okysličit svou aktuální kabinu, proto se dá předpokládat, že během přestupových oknem bude tento gigant aktivní. Která jména z Ostrovů jsou spojována s jeho zájmem?

Tři známá jména z ostrovů, o které se na přestupovém trhu zajímá Bílý balet

3) Christian Pulišič (Chelsea)

V tomto případě je zájem oboustranný, neboť i hráč již několikrát naznačil, že by se přesunu do španělské metropole rozhodně nebránil. Americký legionář přišel v létě roku 2019 na Stamford Bridge jako náhrada za Edena Hazarda, ale zranění zbrzdila jeho progres.

Pulišič hrál klíčovou roli v minulé sezóně při zisku triumfu v Lize mistrů. Real se mohl na vlastní oči přesvědčit o jeho schopnostech, což také vyvolalo domněnky, že by mohl být na San Bernabéu prospěšný. Někdejší hvězda Dortmundu je aktuálně mimo hru se zraněným kotníkem a jeho budoucnost v kádru Blues je nejistá.