Ze Salaha se může stát nejlépe vydělávající hráč v historii Liverpoolu. Američtí majitelé budou muset jít do extrému

Když se zeptáte renomovaného manažera Jürgena Kloppa na aktuálně nejlepšího útočníka planety, bez váhání vám poví jméno Mohamed Salah.

Ze Salaha se může stát nejlépe vydělávající hráč v historii Liverpoolu. Američtí majitelé budou muset jít do extrému

Devětadvacetiletý egyptský reprezetant z Anfield Road vstřelil ve dvanácti soutěžních duelech této sezony již 15 branek a opravdu hraje v obrovské formě.

Bývalý hráč Basileje, Chelsea i AS Řím má momentálně jednat s vedením Reds o novém dlouhodobém kontraktu (ten současný mu končí v roce 2023) a pakliže by mu to devatenáctinásobný šampion Anglie splnil podmínky, neměl by problém setrvat ve městě Beatles až do konce své profesionální kariéry.

Nemalým problémem však může být skutečnost, že chce kolega Firmina, Saného a spol., jenž už za svůj tým nastřílel od svého příchodu 105 branek, astronomickou gáži 500 tisíc liber (necelých 600 tisíc eur) týdně.

"Ředitelé Liverpoolu si uvědomují, že pokud ho budou chtít udržet, musí z něj udělat nejlépe vydělávajícího hráče v historii Liverpoolu. A kromě toho by se stal i jedním z nejlépe placených hráčů světa," citoval web sport.sk footballinsider247.com.

"Předpokládá se, že jeho agent Ramy Abbas chce pro současný ofenzivní fenomén smlouvu v hodnotě 500 tisíc liber týdně. Američtí majitelé budou muset jít do finančních extrémů, aby se jim ho podařilo udržet u řeky Mersey," přidaly stránky sport.sk.

V roce 2021 už mimochodem s Liverpoolem prodloužili pracovní dohody Henderson, Fabinho, Alexander-Arnold, Robertson, Van Dijk i Alisson Becker. I to by měl být jeden z klubových argumentů, proč pokračovat právě na této adrese...

Podcast: Nudná Chelsea a další selhání United. Sesype se Liverpool bez Salaha?

Zdroj: sport.sk