Podcast: Nudná Chelsea a další selhání United. Sesype se Liverpool bez Salaha?

Šťastné vítězství Chelsea, krach Manchesteru United a výborný výkon Liverpoolu. To vše přineslo víkendové kolo anglické nejvyšší soutěže. Vše shrnuje a komentuje nová epizoda Kontrapresinku, nejposlouchanějšího českého podcastu o Premier League.

Podcast: Nudná Chelsea a další selhání United. Sesype se Liverpool bez Salaha?

Výhra 1:0 a hromada štěstí. Tak lze popsat triumf Chelsea nad Brentfordem. Tuchelovy svěřence zachránil především skvělý gólman Mendy a skvělá produktivita v útoku. Na vytváření šancí to ale bylo bídné. Nemůže Chelsea na mizernou koncovku ve finále v bitvě o mistrovský titul v květnu dojet? 

To Manchester United má úplně jiné starosti. Takticky i výsledkově prohrál důležitý zápas s Leicesterem a příznivci rudého klubu znovu spekulují o budoucnosti Oleho Gunnara Solskjaera. Ukázal zápas jeho slabiny? A je na scéně případný Norův nástupce, nebo je odvolání populárního bývalého hráče zcela nepravděpodobné? To vše, včetně debat o možné změně rozestavení Red Devils, řeší další část pořadu.

Řeč přišla i na Liverpool, který suverénně smetl nebohý Watford a řadí se teď ke kandidátům na titul. Bude to ale platit i v lednu, když kvůli Africkému poháru národů budou Kloppovi chybět ofenzivní hvězdy Sadio Mané a především Mohamed Salah? Nepřijdou mistrovské ambice Liverpoolu na začátku roku kvůli tomu vniveč? To a mnohem víc v novém Kontrapresinku.

Fotbalový pořad Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts