Rodgers velebí svého kanonýra: Vardy je mnohými podceňovaný, ale uplatnil by se kdekoliv

Ve svém věku už může pomýšlet na brzký konec kariéry, ale v případě Jamie Vardyho se tak ještě nekoná. Hlavní palebná síla Leicesteru City si stále udržuje svou kvalitu a Liškám výrazně pomáhá k dosažení dobrých výsledků v Premier League. Však také kouč Brendan Rodgers svou ovečku hájí a zastává tvrzení, že je tento útočník veřejností patřičně nedoceněný.

Rodgers velebí svého kanonýra: Vardy je mnohými podceňovaný, ale uplatnil by se kdekoliv

Byl u senzačního zisku mistrovského titulu v roce 2016, v kádru Leicesteru pak působí již od roku 2012. Několikanásobný anglický reprezentant však během své kariéry nikdy neokusil angažmá u některého z elitních ostrovních celků, ačkoliv jeho jméno bylo skloňováno poměrně často s možným přesunem. Po celou tu dobu zůstal věrný Liškám.

Asi nejblíže byl přestupu právě v roce 2016, kdy se o něj zajímal londýnský Arsenal. V právě probíhajícím ročníku Premier League má na svém kontě již sedm přesných zásahů a kouč Brendan Rodgers na něj nedá dopustit.

„Měl možnost odejít, ale rozhodl se zůstat z fotbalových a rodinných důvodů. Je to skvělý hráč a neustále to prokazuje proti nejlepším tým této ligy. Skóroval na všech úrovních a my jsme moc rádi, že tu s námi zůstal. Mnohdy je přehlížen, ale nikdy nemůže popřít, že je to jeden z nejlepších útočníků ligy, který by se neztratil ani v elitní šestce,“ nechal se slyšet trenér Leicesteru City.

Zdroj: tribalfootball.com