Icardi uvízl v hledáčku Chelsea, Messi jej chce ale přesměrovat jinam

V útoku PSG pro něj mnoho místa není, přestupové spekulace jej směřují za kanál La Manche i za Pyreneje. Maura Icardiho čeká zajímavé zimní přestupové období. 

Icardi uvízl v hledáčku Chelsea, Messi jej chce ale přesměrovat jinam

 Nemesis Maura Icardiho se jmenuje Lionel Messi. Přitom mají tolik společného. Oba pocházejí z argentinského Rosaria, oba v mladém věku nastoupili do barcelonské La Masie, oba - ač nejsou zrovna výteční hlavičkáři - jsou fotbalové superhězdy. Messi ale větší. Kvůli němu si Icardi na svém postu nezahraje v argentinské reprezentaci, Messiho příchod do PSG jej k paběrkování odsoudil i v Paříží a nyní má božský Leo podle spekulací španělských a francouzských novinářů tlačit Icardiho konkrétní výměnu. Do Barcelony za Messiho blízkého kamaráda Sergia Agüera.   

Mauro Icardi by se přitom podle všeho přitom velmi líbil Thomasi Tuchelovi v Chelsea, který má s tímto střelcem velmi dobré zkušenosti s předchozího pařížského angažmá. A Argentinec by mu mohl rozšířít ofenzivní možnosti, kde má Tuchel k dispozici aktuálně zraněné Romela Lukaka a Tima Wernera. Podle anglických novinářů by se i současný lídr Premier League byl ochoten plácnout přes kapsu, když by se podle všeho jednalo o obchod oscilující okolo stomilionové hranice. Lionel Messi má s krajanem ale jiné plány. Vyměnit jej za Aguera. A v tomto směru má lobbovat u vedení PSG.

Sergio “Kun” Agüero totiž právě kvůli kamarádství se svým spolubydlícím ze srazů argentinské reprezentace do hlavního města Katalánska z Manchesteru City po vypršení kontraktu zamířil. Kvůli finančním problému Blaugrany tam nicméně nyní zůstal sám, v týmu jež s bilancí 4-3-3 okupuje prostředek La Ligy. A Messi se jej snaží vysvobodit, podle novinářů právě na úkor Icardiho. Pro katarské vedení PSG a hlavně argentinského trenéra Mauricia Pochettina rozhodně nekomfortní situace. 

zdroj: mirror.co.uk